+46 (0)70-315 26 97 info@clarencevo.se Gruvvägen 8, 733 33, Sala Mån - Fre : 08:00 - 17:00

Kontoret

info@fimab.nu

Gruvvägen 8, 733 33 Sala
Telefon: 0224-773 83
Fax: 0224-293 84

Roger Pearson

VD

roger@fimab.nu

070-665 31 12

Magnus Holm

VERKSAMHETSCHEF

magnus@fimab.nu

070-665 03 54

Björn Pettersson

PLACERINGSANSVARIG / LÄRARE / SPECIALPEDAGOG

bjorn@fimab.nu

070-315 26 97

Mathias Pajuvirta

MARKNADSCHEF

mathias@fimab.nu

070-665 16 77

Elinor Holm

BEHANDLINGSANSVARIG
/ ALKOHOL- OCH DROGTERAPEUT

elinor@fimab.nu

070-665 34 11

Mia Moberg

FAMILJEVÅRDSKONSULENT / REHABILITERINGSVETARE MED INRIKTNING BEROENDEPROBLEMATIK

mia@fimab.nu

070-665  31 16

Ida Albinsson

FAMILJEVÅRDSKONSULENT / SOCIONOM

ida@fimab.nu

070-665 02 81

Jenny Lundin

BOENDESTÖDJARE

jenny@fimab.nu

072-555 85 94

Anita Olsson

MINDFULNESSINSTRUKTÖR / CERT. COACH

anita@fimab.nu

070-875 73 68

Kent Andersson

IT-SAMORDNARE / KOST- OCH HÄLSOKUNSULT

kent@fimab.nu

070-665 02 72

Hela vårdkedjan under samma tak.

Systerbolag

BESÖK OSS

KONTAKTA OSS

070-665 16 77
info@clarencevo.se

FÖLJ OSS PÅ SOCIALA MEDIER

FIMAB

RILANCIO

PAROMAGRUPPEN

INOVA ASSISTANS

Copyright © Clarence Vård & Omsorg 2019